ÖDEME SEÇENEKLERİ

HAV.jpg

   Havale / EFT İle Ödeme

   www.eskinstudiojewellery.com adresinden verdiğiniz siparişlerin ödemesini havale veya EFT ile yapabilirsiniz.
   
   Havale/EFT ile ödeme için siparişinizi oluştururken havale veya EFT ile ödeme yöntemini seçip açılan pencereden Havale/EFT yapmak istediğiniz bankayı seçip siparişinizi tamamlayın.

 

   Siparişinizi tamamladıktan sonra müşterisi olduğunuz bankanın internet şubesinden, mobil şubesinden, banka şubesinden veya ATM’sinden para transferi işlemini gerçekleştirin.

   Havale işlemini gerçekleştirirken dikkat etmeniz gerekenler:

  • Ödemeyi seçmiş olduğunuz bankaya yapmalısınız.
     

  • Açıklama alanına sipariş numaranızı yazmalısınız.
     

  • EFT’li işlemlerde Alıcı adını "İBRAHİM ESKİN" olarak girmelisiniz.

   Tüm bilgileri eksiksiz ve doğru olarak girdikten sonra havale veya EFT işlemini yaptığınızda, siparişiniz 1 iş günü içerisinde onaylanır.
 

Anlaşmalı bankaların hesap numaraları:

______________________________________________________________

                          Garanti Bankası

                          IBAN Numarası: TR 

______________________________________________________________

                          Türkiye Ekonomi Bankası

                          IBAN Numarası: TR
______________________________________________________________

  

   Kredi Kartı İle Peşin veya Taksitli Ödeme

 

   www.eskinstudiojewellery.com adresinden verdiğiniz siparişlerde kredi kartı kullanarak peşin veya taksitli alışveriş yapabilirsiniz.Peşin alışverişlerde tüm bankaların kredi kartlarını veya banka kartlarını kullanabilirsiniz.

   Hangi kredi kartları ile taksitli ödeme yapılır?


   iyzico'da şu anda Bonus, World, Maximum, CardFinans, Paraf, Axess ve Advantage kredi kartları ile taksitli olarak ödeme yapabilirsiniz. Böylece 7 bankaya ait bütün kredi kartları ile taksitli olarak ödeme yapabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   Kapıda Nakit veya Kredi Kartı İle Ödeme

   www.eskinstudiojewellery.com adresinden verdiğiniz siparişlerin ödemesini dilerseniz kapıda nakit veya kredi kartı ile ödeyerek gerçekleştirebilirsiniz.


   Bunun için siparişinizi oluştururken ‘’Kapıda Ödeme’’ veya Kapıda Kredi Kartı’’ ile ödeme adımını seçmeniz gerekmektedir.


   Siparişinizi tamamladıktan sonra kapıda ödeme için kara listemizde bulunmuyorsanız siparişiniz 1 iş günü içerisinde onaylanır.

 

   Siparişinizin ödemesini, kargonuzu teslim etmek için gelen kargo personeline nakit tercihini seçtiyseniz nakit, kredi kartı tercihini seçtiyseniz kredi kartı ile yaparak kargonuzu teslim alabilirsiniz.

 

   Ödemelerinizi, siparişinize konu ürünler anlaşmalı kargo şirketimiz MNG Kargo tarafından adresinize getirilip teslim edildiğinde kapınızda nakit olarak gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda nakit ödeme seçeneği maksimum 500 TL’ye kadar vereceğiniz siparişler için geçerli olup, bu seçeneği kullanmanız halinde alışveriş tutarınıza Kapıda Nakit Ödeme Hizmet Bedeli olarak kdv dahil 11,95 TL eklenecek ve faturanıza yansıtılacaktır. (Bu bedel, kargo şirketinin kapıda ödeme hizmeti için tarafımızdan tahsil etmekte olduğu bir bedel olup, ürün iadesi halinde iade edilmemektedir.)

 


   NOT: ‘’Kapıda Nakit Ödeme’’ olarak seçilen ödeme şekli için ‘’Kapıda Kredi Kartı İle Ödeme’’ yapılamamaktadır. ‘’Kapıda Kredi Kartı İle Ödeme’’ olarak seçilen ödeme şekli için ‘’Kapıda Nakit Ödeme’’ ödeme yapılamamaktadır.

garanti-bankasi-logo.png
garanti-bankasi-logo.png
turkiye-is-bankasi-logo.png
indir.png
png-transparent-akbank-credit-card-elect
indir (1).png