ÜYELİK

   Nasıl Üye olunur ? Üyelik ücretli midir ?

   Sitemizde bir kullanıcı kaydı oluşturup Üye olmak için Ana Sayfamızın sağ üst köşesinde bulunan "Üye Ol” simgesine tıklayarak sizden istenilen bilgileri giriniz. Bilgilerinizin güncel, doğru ve eksiksiz olduğundan lütfen emin olunuz. (Doldurulması zorunlu olmayan alanlara ait bilgileri girip girmemek tamamen kendi insiyatifinizdedir.) Üyelik Sözleşmesi’nin onayı ile birlikte Üyelik kaydınız tamamlanmış olacak ve girdiğiniz e-posta adresine aktivasyon bilgisi gönderilecektir. E-posta adresinizi kontrol etmeyi ve aktivasyon işlemini tamamlamayı unutmayınız. Sitemizde bir kullanıcı hesabı oluşturup Üye olmak için bir ücret ödemeniz söz konusu değildir.

   Üye olmadan da alışveriş yapabilir miyim ?

   Sitemizde Üye olmadan da rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz. Alışveriş sepetinize eklediğiniz ürünler için alışverişinizi tamamlama aşamasına geçtiğinizde, sistemimiz size Üye olmadan da işlemlerinizi tamamlama seçeneği sunacaktır. Gerekli zorunlu bilgileri girmenizi müteakip ödeme tercihinizi de belirleyerek alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

   Üyelik avantajları nelerdir ?

   Sitemize üye olarak, gerçekleştireceğiniz tüm işlemlerde size özel “Hesabım” menüsü sayesinde kayıt, başvuru, takip, iletişim kolaylıkları / öncelikleri elde eder ve ayrıcalıklı bir alışveriş deneyimi yaşarsınız. Sadece üyelerimize özel olarak sunulabilecek avantajlardan yararlanabilir, kampanyalardan, indirim fırsatlarından ve yeni gelen ürünlerden herkesten önce haberdar olma şansını yakalarsınız.

   Şifremi unuttum. Ne yapmalıyım ?

   Şifrenizi unutmanız halinde, hesabınıza giriş yapmanız sırasında "Şifremi unuttum" alanına tıklayıp, sitemize kayıtlı e-posta adresinizi girerek işlemi tamamlayınız. Bu işleminizden sonra, şifrenizi sıfırlamanız / yenilemeniz için kısa bir süre içerisinde kayıtlı e-posta adresinize bir link gönderilecektir. Bununla birlikte dilediğiniz zaman Hesabım sayfasından Üyelik Bilgilerim kısmına gelerek, şifrenizi değiştirebilirsiniz. (Bu işlemi yaparken hemen altta yer alan “Yeni tanımladığım şifre geçerli olsun” metninin yanındaki kutucuğu işaretlemeyi unutmayınız.)

   Üyelik bilgilerim ile siteye giremiyorum. Ne yapabilirim ?

   Böyle bir durumda öncelikle lütfen e-posta adresinizi ve şifrenizi doğru girip girmediğinizi kontrol ediniz. Bilgilerinizi doğru olarak girmenize rağmen hesabınıza ulaşamıyor iseniz, bu durumu üyelik kaydınızda tanımlı e-posta adresiniz üzerinden info@eskinstudiojewellery.com e-posta adresimize yazarak ya da telefon numaralarımızdan arayarak bize bildiriniz.