GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

   ES|KIN Studio & Jewellery’ den yapacağınız alıverişlerde kredi / banka kartı bilgileriniz ve ödeme işlem güvenliğiniz en yüksek güvenlik standartları ile korunmakta olup, alışveriş deneyiminizi güvenle yaşayabilirsiniz.

   ES|KIN Studio & Jewellery web sitesi milyonlarca web sitesi gibi müşteriler ile gerçekleşen online işlemlerin güvenliği için kullanılan 256 Bit SSL (Secure Socket Layer) Güvenlik Sertifikasına sahiptir.

   Kullandığımız sertifika, RSA kriptolama ile SHA256 ve anahtar  alışverişler sırasında bilgileriniz şifrelenerek güvence altına alınmakta olup, üçüncü şahısların, kötü niyetli kişilerin bilgilerinizi ele geçirmesi engellenmektedir.

   Kredi / banka kartı bilgileriniz sitemiz tarafından hiçbir şekilde görüntülenememekte ve kaydedilememekte olup, girdiğiniz bilgiler sitemizden bağımsız olarak 256 Bit SSL protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya iletilmekte ve kartın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde alışverişe devam edilebilmektedir. 

   Bununla birlikte; ödeme sistem altyapımız iyzico, bireysel ve kurumsal binlerce müşterisine ödeme altyapısı ve satış sonrası destek hizmeti sunan, BDDK ve PCI-DSS lisanslarına sahip bir finans teknolojileri şirketidir. "Kolay Ödeme" anlamına gelen "Easy Check Out" kelimelerinin kısaltılmış ve Türkçe okunuşa uyarlanmış versiyonu olan iyzico, adından da anlaşılacağı üzere kullanıcılarına ödeme hizmetlerinde kolaylıklar yaratmak üzerine kurgulanmış bir dünyadır.

    İyzico, dünyanın en üst düzey veri güvenliği standardı olan PCI (Payment Card Industry)-DSS (Data Security Standard) 1. Seviye sertifikasına sahiptir. PCI-DSS sertifikalı hizmeti sayesinde de veri güvenliği konusundaki ihtiyaçları, başlangıç aşamasından itibaren eksiksiz bir şekilde karşılamaktadır.

 

   Web sitemizde ve mobil uygulamamızda kredi / banka kartınızı güvenle kullanabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.